'Spermlerini cüzdandan mı çaldım?'

İşadamı sevgilisinin 'Sperm hırsızlığıyla' suçladığı kadın konuştu

'Spermlerini cüzdandan mı çaldım?'

MAHKEMEDE KIZINI REDDETTİ

Antalya’da öğretmen Rabia Alagöz (31), sevgilisi Dr. Nurettin Coşkun’dan hamile kalmıştı. Ancak Nurettin Coşkun bebeği istememişti.

Rabia Alagöz, geçen Nisan’da dünyaya gelen kızını kabul etmeyen Nurettin Coşkun’a babalık ve nafaka davası açmıştı.

Nurettin Coşkun mahkemede “Bir erkeğin, tecavüz ettiği kadını doğuma zorlaması ile sperm hırsızlığı yapan bir kadının erkeği babalığa zorlaması arasında hiçbir fark yok” diyerek babalığı reddetmişti.

‘ONU HİÇ AFFETMEYECEĞİM’

Rabia Alagöz çocuğunun babası Nurettin Coşkun’un ‘Sperm hırsızlığı yaptı’ suçlamasına şu yanıtı verdi: “Beni böyle garip bir suçlamayla yüzyüze bırakması karşısında, ancak ‘Tiyatroculuğunu konuşturuyor’ diyebilirim.

Spermlerini cüzdanından mı çaldım? Aramızdaki düzeyli ilişkiyi bu hale getirdiği, bana karşı nezaket sınırlarını zorladığı için onu hiç bir zaman affetmeyeceğim.”

‘BEBEĞİMİN KATİLİ OLAMAZDIM’

Rabia Alagöz, yaşadıklarını şöyle anlattı: “2006’da tanıştığım Nurettin Coşkun ile 4 yıl son derece düzeyli bir ilişki yaşadık. Onu sevdim. Ailemle de tanıştı. Ne zaman hamile kaldığımı fark ettim, adam bir anda değişti.

10 haftayı geçmiş bir hamilelikti. Bebeğin kürtajla alınması imkansızdı. Bebeğin, bebeğimizin katili olamazdım. Bunu asla yapamazdım. Yapmayı da hiç istemedim. Ben doğru olanı yaptım.”

‘BABASI OLMASA DA BEN VARIM’

Eski sevgisilinin maddi çıkar sağlamak için hamile kaldığı iddialarına ise Rabia Alagöz şu yanıtı verdi: “Artık öğretmenlik yapmıyorum. Ben üniversite mezunuyum.

Para kazanmak gibi bir derdim yok. Çok köklü bir ailem var. Bu yüzden bu iddiaları kaldırmakta zorlanıyoruz.

Ben bebeğimin arkasındayım. Dünyalar güzeli bebeğimin yanında babası olmasa da, ben hep onun arkasında olacağım.”

Teslime TOSUN/DHA

2
Yandex.Metrica