Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu
İki temsilcimiz UEFA Avrupa Ligi'nde C ve L grubunda mücadele edecek
Temsilcilerimiz Beşiktaş ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri belli oldu. Beşiktaş'ın C Grubu'ndaki rakipleri İngiltere'den Tottenham, Sırbistan'dan Partizan ve Yunanistan'dan Asteras Tripolis olurken, Trabzonspor'un L Grubu'ndaki rakipleri Ukrayna'dan Metalist Kharkiv, Polonya'dan Legia Varşova ve Belçika'dan Lokeren oldu.
İŞTE EŞLEŞMELER...
A GRUBU
Villarreal (İspanya)
Mönchengladbach (Almanya)
Zürih (İsviçre)
Apollon Limassol (G.Kıbrıs)
B GRUBU
Kopenhag (Danimarka)
Brugge (Belçika)
Torino (İtalya)
HJK Helsinki (Finlandiya)
C GRUBU
Tottenham (İngiltere)
Beşiktaş (Türkiye)
Partizan (Sırbistan)
Asteras (Yunanistan)
D GRUBU
Salzburg (Avusturya)
Celtic (İskoçya)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
Astra Giurgiu (Romanya)
E GRUBU
PSV Eindhoven (Hollanda)
Panathinaikos (Yunanistan)
Estoril Praia (Portekiz)
Dinamo Moskova (Rusya)
F GRUBU
Inter (İtalya)
Dnipro (Ukrayna)
Saint-Etienne (Fransa)
Agdam Karabağ (Azerbaycan)
G GRUBU
Sevilla (İspanya)
Standart Liege (Belçika)
Feyenoord (Hollanda)
Rijeka (Hırvatistan)
H GRUBU
Lille (Fransa)
Wolfsburg (Almanya)
Everton (İngiltere)
Krasnodar (Rusya)
I GRUBU
Napoli (İtalya)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
Young Boys (İsviçre)
Slovan Bratislava (Slovakya)
J GRUBU
Dinamo Kiev (Ukrayna)
Steaua Bükreş (Romanya)
Rio Ave (Portekiz)
Aalborg (Danimarka)
K GRUBU
Fiorentina (İtalya)
PAOK (Yunanistan)
Guingamp (Fransa)
Dinamo Minsk (Belarus)
L GRUBU
Metalist Kharkiv (Ukrayna)
Trabzonspor
Legia Varşova (Polonya)
Lokeren (Belçika)
1.TORBA:
Sevilla (İspanya)
Inter (İtalya)
Tottenham (İngiltere)
PSV Eindhoven (Hollanda)
Napoli (İtalya)
Dinamo Kiev (Ukrayna)
Villarreal (İspanya)
Fiorentina (İtalya)
Salzburg (Avusturya)
Metalist Kharkiv (Ukrayna)
Lille (Fransa)
Kopenhag (Danimarka)
2.TORBA:
Steaua Bükreş (Romanya)
Standart Liege (Belçika)
PAOK (Yunanistan)
Celtic (İskoçya)
Beşiktaş
Wolfsburg (Almanya)
Brugge (Belçika)
Dnipro (Ukrayna)
Trabzonspor
Panathinaikos (Yunanistan)
Sparta Prag (Çek Cum.)
Mönchengladbach (Almanya)
3.TORBA:
Everton (İngiltere)
Young Boys (İsviçre)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
Zürih (İsviçre)
Estoril Praia (Portekiz)
Legia Varşova (Polonya)
Partizan (Sırbistan)
Torino (İtalya)
Feyenoord (Hollanda)
Guingamp (Fransa)
Saint-Etienne (Fransa)
Rio Ave (Portekiz)
4.TORBA:
Dinamo Moskova (Rusya)
Krasnodar (Rusya)
NK Rijeka (Hırvatistan)
Lokeren (Belçika)
Asteras (Yunanistan)
Slovan Bratislava (Slovakya)
Apollon Limassol (G.Kıbrıs)
Agdam Karabağ (Azerbaycan)
HJK Helsinki (Finlandiya)
Astra Giurgiu (Romanya)
Dinamo Minsk (Belarus)
Aalborg (Danimarka)