Star Wars tutkunlarından ‘Son Jedi’ tırnak süslemeleri

Star Wars serisinin son filmi Star Wars: Son Jedi dün vizyona girdi! Filmin hayranları Star Wars tutkularını güzellikle birleştirerek birbirinden yaratıcı tırnak süslemeleriyle sosyal medyada fırtına gibi esiyor. İşte o tasarımlar…  

14 Aralık 2017, Perşembe 10:43
A A

Star Wars serisinin 8. Bölümü olan Son Jedi filminin vizyona girmesiyle birlikte Star Wars hayranları coşkusunu kutlamak için farklı bir yol buldu.

Filmin yeni bölümü için uzun zamandır bekleyen Star Wars hayranları mutluluklarını sanatla birleştirip tırnaklarını en yaratıcı şekilde süslemeye koyuldular.

Star Wars serilerinde gördüğümüz birçok karaktere tırnaklarında hayat veren birbirinden başarılı güzellik tutkunu son iki filmde karşısımıza çıkan Star Wars’ıun yeni yaratık karakteri Porg’dan tutun, efsane BB8, BB9E’yi resmediyorlar.

Sosyal medyada özellikle de Instagram’da çığ gibi artan bu akım sayesinde Star Wars hayranları görsel şov yaşıyor.

İşte fotoğraflara baktıkça, yeni bölümün heyecanını içinize işleyecek birbirinden yaratıcı tasarımlar…

STAR WARS: SON JEDİ FİLMİ

STAR WARS: SON JEDİ FİLMİ

Rian Johnson’ın yazıp yönettiği, başrollerini Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson ve Benicio Del Toro gibi ünlü isimlerin paylaştığı Star Wars: Son Jedi filminde kadın savaşçı "Rey"in destansı  yolculuğu Finn, Poe ve Luke Skywalker ile devam ediyor.

Filmi izleyen Gazeteci Clayton Sandell, “Rian Johnson gelmiş geçmiş en epik, duygusal olarak en güçlü Star Wars filmini yapmış. Benim tavsiyem spoiler’lardan uzak durmanız. Film hakkında ne kadar az şey bilirseniz o kadar iyi yorumunu yaptı.

TheForceCast adlı kullanıcı ise, “Ne göreceğiniz hakkında en ufak bir fikriniz yok! Efsane sonsuza dek değişti sözlerini kullandı.

Telegraph gazetesi, serinin son filmi The Last Jedi için "müthiş eğelenceli" nitelemesini kullanarak, "hayranları büyük bir sürpriz ile baş başa bırakacak" yorumunu yaptı. 

Film için Guardian gazetesi ise "sürekli zirvede olan bir heyecan fırtınası" yorumunu yaptı. Variety dergisi ise genel kanının aksine, Last Jedi için, "serinin en uzun ve en gereksiz bölümü" ifadesini kullandı.

The Verge'de Tasha Robinson da benzer bir görüşü kaleme alarak, "Seyirciler The Last Jedi'dan çok sayıda soru işareti ve eleştiri ile ayrılacak" dedi.