Stoch geliyor, Holmen yine kiralık

Fenerbahçe, gelecek sezonun kadro yapılandırmasına şimdiden başladı. İlk olarak taraftarın gönlündeki isim Miroslav Stoch geri gelecek

02 Şubat 2015, Pazartesi 12:59
A A

Sezonu şampiyon olarak tamamlayıp gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak gitmenin planlarını yapan Fenerbahçe, gelecek sezonun kadro yapılandırmasına da şimdiden başladı. Sarı Lacivertliler ilk olarak taraftarın gönlünde yatan isim Slovak oyuncu Miroslav Stoch'u Arap yarımadasından geri getirecek.

SÖZLEŞMESİNİ UZATMIŞTI

2010/2011 sezonu başı Chelsea'den 5.5 milyon euroya transfer edilen ve şu an Birleşik Arap Emirlikleri takımı  Al Ain'de kiralık oynayan Stcoh'la sözleşme uzatılmıştı. 25 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi 2018 Haziranı'nda sona eriyor. Stoch geçtiğimiz sezon Paok'ta, bu sezon da Al Ain'de klas gollerine devam ediyor ve iyi bir performans sergiliyor.

HOLMEN İSTENENİ VEREMEDİ

Sözleşmesi Haziran 2016'da bitecek olan İsveçli Samuel Holmen ise gelecek sezon yine kiralık verilecek. Yabancı kontenjanı nedeniyle geçen sezon forma bulmakta zorlanan Holmen, istenilen düzeye ulaşamadığı için gelecek sezon da kadroda düşünülmüyor. 31 yaşındaki oyuncunun yine kiralık gönderilmesi kesinlik kazandı.

Yusuf Dursun/Fanatik

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;