'Striptiz kulüplerinde sunuculuk yaptım'

Sanatçı Selçuk Yöntem, gençlik yıllarında Londra'da yaptığı ilginç işi anlattı

11 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

‘Para kazanmak zorundaydım'

‘Aşk-ı Memnu’nun Adnan Bey’i Selçuk Yöntem, TV 8’deki ‘Bir Yıldız Masalı’ programında sürpriz açıklamalar yaptı. Selçuk Yöntem gençlik yıllarında Londra’da bulunduğu dönemde geçinmek için striptiz kulüplerinde sunuculuk yaptığını söyledi.

Selçuk Yöntem “Londra’da 11 yıl kaldım. İnsan para kazanmak için her şeyi yapmak zorunda. Ben de hiç İngilizce bilmeden ezberlediğim birkaç kelimeyle striptiz kulüplerinde sunuculuk yaptım. Anonstan sonra sahneden iniyordum. Soru soranlara ise sadece ‘evet’ ya da ‘hayır’ gibi cevaplar verebiliyordum” dedi.

Kıvanç’tan ceketli sürpriz
Programda Selçuk Yöntem’e sürprizler de yapıldı. Kendisi gibi oyuncu olan kızı Iraz’ı karşısında görünce şaşıran Selçuk Yöntem “Iraz’ın yaşadığım zorlukları yaşamasını istemedim. O yüzden destek olmadım. Ama Iraz ısrarla oyunculuğu seçti” dedi.

Oktay Kaynarca’nın da katıldığı programda ‘Aşk-ı Memnu’nun Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ ile dizide Selçuk Yöntem’in oğlunu canlandıran Batuhan Karacakaya da vardı.

Selçuk Yöntem’in ceketiyle stüdyoya giren Kıvanç Tatlıtuğ “Fark etmeseydin sana, ceketini hediye edecektim. Ama olmadı” diye espri yaptı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;