'Şu an çok şehvetliyim'

Hollywood yıldızı Angelina Jolie'nin geçmişte sürdürdüğü hızlı hayatın bir anısı daha ortaya çıktı. ABD'nin ünlü sunucusu Pat O'Brien, kitabında, Jolie'yle asansörde karşılaştığı günü anlattı: "Ona 'neler oluyor bebeğim' dedim. O da bana "Şu an çok şehvetliyim ve bir adam bulmaya çalışıyorum' diye cevap verdi."

22 Ağustos 2014, Cuma 11:34
A A

ABD 'de sunuculuğunu üstlendiği 'Access Hollywood ' ve 'Entertainment tonight' gibi programlarla tanınan Pat O'Brien, meslek hayatı boyunca karşılaştığı ilginç olayları anlattığı I'll Be Right Back After This' adlı kitabında Hollywood yıldızı Angelina Jolie'yle ilgili bir anısına da yer verdi.

O'Brien, 2002 yılında kocası Billy Bob Thornton'dan yeni boşandığı sırada Jolie'yle Beverly Hills'in gözde otellerinden LErmitage'ın asansöründe karşılaştığı günü anlatarak şunları yazdı: “Ona 'neler oluyor bebeğim' dedim. O da bana “Şu an çok şehvetliyim ve bir adam bulmaya çalışıyorum' diye cevap verdi.

Şu an 66 yaşında olan Pat O'Brien'ın meslek yaşamı boyunca Angelina Jolie ile defalarca röportaj yaptı. Pat O'Brien, Jolie'nin uzun süre küs kaldığı babası aktör Jon Voight ile yaptığı bir röportajın ayrıntılarına da kitabında yer verdi.