Suriyeli genç 16 yerinden bıçaklandı

Konya'Da 21 yaşındaki Suriyeli Nureddin El Taha, kimlikleri hünez belirlenemeyen kişiler tarafından 16 yerinden bıçaklandı. Taha'nın darp edildiği anlar, bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi

28 Şubat 2017, Salı 06:27
A A
Olay, 26 Şubat’ta saat 03.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Şükran Mahallesi Sırçalı Medrese Caddesi’nde meydana geldi. Nureddin El Taha, cadde üzerinde yürüdüğü sırada yanına yanaşan otomobilden inen şüpheliler küfür ettikleri El Taha’yı kovalamaya başladı. El Taha, koşarken kepengi yarı açık durumda bulunan bir lokantanın kapısından içeri girmeye çalıştı. Kapıdan gireceği sırada Suriyeli genci yakalayan şüpheliler onu defalarca sırtından ve bacaklarından bıçaklayıp kaçtı.
 

DURUMU İYİYE GİDİYOR


Hastaneye kaldırılan Taha’nın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Nureddin El Taha’nın darp edilip, bıçaklanma anı bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde 3 şüpheli, Taha’yı bir işyerine sığınacağı sırada yakalıyor. Şüpheliler daha sonra Taha’yı bıçaklamaya ve demir sopalarla dövmeye başlıyor. Son olarak bir şüpheli Suriyeli gencin üzerine basıp, tekme atıyor. Şüphelilerin daha sonra bir otomobile binerek olay yerinden uzaklaştığı görülüyor. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;