Survivor Adem Kılıççı ile Tuğçe Melis Demir aşk mı yaşıyor?

Survivor 2017 yarışmacılarından Adem Kılıççı ile Tuğçe Melis Demir'in samimi görüntüleri 'aşk mı yaşıyorlar? sorularına neden oldu

31 Temmuz 2017, Pazartesi 07:50
A A
Çiğdem SALTIK / posta.com.tr

Survior 2017
'nin hırslı yarışamcılarından ünlüler takımından Adem Kılıççı'nın adada takım arkadaşı Sabriye ile yakınlık kurması, ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu.

Yine Survivor'da Sabriye, Adem'i Berna'dan sık sık kıskanıyor, "Berna mı daha güzel ben mi?" sözleriyle Adem'i sıkıştırıyordu.


Survivor Adem'den Sabriye'ye: Yazıklar olsun, nankör!


Adem yarışma sonrası POSTA'ya verdiği röportajda, Sabriye ile sadece arkadaş olduklarını bir kez daha dile getirmişti.


Adem Kılıççı: Adada cinnet geçirmekten çok korktum!Adem Kılıççı 'Ağrı Dağı Eteğinde' şarkısını söyledi(Adem de Tuğçe de göğüslerine kalp çizerek aşk yaşıyorlar iddialarını kuvvetlendirdi)
 

ADEM VE TUĞÇE AŞK MI YAŞIYOR?


Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir ise adada takım arkadaşı Ogeday ile yakın arkadaştı. Adem'in en büyük rakiplerinden Ogeday'ın yakın arkadaşı olan Tuğçe Melis Demir ile Çeşme'de samimi bir şekilde görüntülenmesi şaşkınlık yarattı. İkilinin bu görüntüleri 'Adem ve Tuğçe Melis Demir aşk mı yaşıyor?' sorusunu akıllara getirdi.


Survivor'dan elenen Tuğçe Melis Demir 1 haftada 7 kilo aldı


İŞTE O GÖRÜNTÜ: 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.