'Survivor bizim namusumuzdur'

“Survivor Ünlüler-Gönüllüler”e katılan Nihat Doğan, yarışmayı ne kadar ciddiye aldığını “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” sözleriyle gösterdi

04 Nisan 2011, Pazartesi 10:08
A A

Survivor Ünlüler-Gönüllüler”e katılan Nihat Doğan, yarışmayı ne kadar ciddiye aldığını “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” sözleriyle gösterdi!

Nihat Doğan, kendisinden özlü sözler duymak için sabırsızlıkla “Survivor”ın baılamasını bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Her hareketi, her sözü sosyal paylaıım sitelerinde yankı uyandıran ıarkıcının ilk yorumu “Survivor bizim namusumuz, biz halka karıı sorumluyuz” oldu!

TWITTER’IN GÖZDESİ 

Bu arada Doğan, Twitter’da en çok adı geçenler arasına girdi. Ünlülerden bile siteye onunla ilgili twit yağıyor. İşte birkaç örnek:
Cenk Eren: Benim tanıdığım Nihat 10 gün sonra o adada sıra gecesi bile düzenletir Acun’a.
Hazal Kaya: Sette mobil TV’den “Survivor”ı izliyoruz. Nihat Doğan konuştukça Yusuf haykırıyor.
Elif Güvendik: Ünlü değil yamyammm bunlar.
Pınar Dilşeker: Nihat olmasa valla seyretmem. Nihat Doğan’dan ne istiyorsunuz yaa... Reyting yapıyor mu, evet... Konuşuluyor mu, evet. Eee daha ne... Rahat bırakın çocukcağızı.
Manolya Onur: Nihat Doğan veya başka biri... Size hiçbir zararı, kötülüğü olmamıı insanlarla bu kadar alay edilmesi, aşağılanması beni çok üzuyor.
Ece Vahapoğlu: “Survivor”a Nihat Doğan’ı düşünen beyni tebrik ediyorum. Herkes yarıımadan çok onu konuıuyor. Nihat da şeker be, izlettiriyor.
Seren Serengil: Nihat o Dagi fanila türü beyaz tişörtünü mayosunun içine sokmasaymış keşke!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;