Survivor'da elemeye kim kaldı? (Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu)

'Survivor'da elemeye kim kaldı?' sorusunun cevabı son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunuyla belli oldu. İşte elemeye kalan isimler...

27 Şubat 2017, Pazartesi 07:46
A A
Survivor 2017'de 'Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?' sorusunu yönelten seyirciler, bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığını merak etti.

Birleşme partisi için günler sayılmaya devam ederken, Survivor 2017'nin son yayınlanan bölümünde eleme potasına kimin girdiği merak ediliyor.

İşte, Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu ve son bölümde yaşananlar...DOKUNULMAZLIK OYUNU KIYASIYA GEÇTİİlk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, arkadaşları arasından iki kişiyi daha eleme potasına göndermemek için büyük bir çaba gösterdi. Gönüllüler takımına karşı inanılmaz bir mücadele sergileyen ünlüler, final turunda 5-0 gibi bir skorla yarışı kazanarak dokunulmazlık oyununu uzun bir aradan sonra yeniden kazandı.Survivor'da Ogeday'ın Bayburt cevabı şoke etti!


 

FURKAN'DAN TARIK ÇIKIŞIÜnlüler takımı oyuncusu Furkan Kızılay, dokunulmazlık oyunu esnasında Sadin'e olan hırsını tavırlarına yansıtarak gönüllüler takımını kızdırdı. İlk dokunulmazlık oyununda Sadin'in Tarık Mengüç'ü işaret ederek bazı söylemlerde bulunması, ünlüler takımını sinirlendirmişti. Furkan, Sadin'le oynadığı oyunun ardından "Büyüklerine saygılı olmasını bileceksin" söylemi ile yarışı kaybeden oyuncuya tepkisini dile getirdi.


ELEME ADAYLARI KİM OLDU?


İlk dokunulmazlık oyununu kaybederek Sabriye ve Fatih'i aday olarak gösteren ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununda büyük bir efor sarf etti. Final turunu 5-0 gibi ezici bir skorla tamamlayan ünlüler takımı, gönüllüler takımını konseyde aday belirlemeye mahkum etti. Gönüllüler takımı konseyde eleme potasına girecek isim, sürekli tartışmalara mahal veren Erdi ve Sadin olarak belirlendi.


Survivor gönülüler takımında duygusal anlar

 


BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN YAPILACAK?


Survivor 2017'de birleşme partisi için günler sayılmaya devam ediliyor. Toplam yarışmacı sayısı 12 olduğunda gerçekleşecek olan birleşme partisi, ünlüler ve gönüllüler takımının aynı adada yer almasına vesile olacak. Merakla beklenen birleşme partisinin Nisan ayı sonu ya da Mayıs ayı başında gerçekleşeceği düşünülüyor.


BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?


Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Zorlu bir mücadelenin verildiği oyunu Gökhan Gözükan kazandı.
 

SURVİVOR'DA TARAFLAR SEÇİLİYOR!


Survivor'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Ünlüler adasında ortalık karışıyor. Herkes tarafını seçiyor. Çılın Sedat, İlhan Mansız ve ekibine meydan okuyor. Ünlüler adasında neler yaşanacak merak konusu.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;