Survivor Gönüllüler Firuze Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Gamze Aksu daha önce Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteri ile izleyici önüne çıkmıştı. Bu sene gerçek Survivor'a katılan Gamze Aksu'nun tam ismi Firuze Gamze Aksu. Peki Firuze Gamze Aksu aslen nereli, sevgilisi Orhun Ozan kimdir? İşte Gamze Aksu'nun ailesi, iş hayatı ve sevgilisi...

08 Şubat 2018, Perşembe 10:04
A A

Survivor 2018 10 Şubat'ta başlayacak. Gönüllüler takımı şekillendi ve güzel oyuncu Firuze Gamze Aksu da Survivor'da olacak. Yarışmanın takipçileri Survivor Firuze Gamze aksu kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtlarını Google'da arıyor. Haberimizden Survivor Firuze Gamze Aksu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

SURVİVOR FİRUZE GAMZE AKSU KİMDİR?

SURVİVOR FİRUZE GAMZE AKSU KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Firuze Gamze Aksu 3 yaşındayken jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Firuze Gamze Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başladı.

Aslen İzmirli olan Firuze Gamze Aksu ailesine hayli düşkün.

Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Firuze Gamze Aksu, uzun süre şarkı söyledi. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler verdi.

GAMZE AKSU SULTAN ROLÜNDEYDİ

GAMZE AKSU SULTAN ROLÜNDEYDİ

Daha sonra şansını dizi sektöründe deneyen Firuze Gamze Aksu reyting rekortmeni olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde kendine yer buldu. Gamze Aksu dizide Muazzez Sultan rolündeydi.

Recep İvedik 4 filminde de Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol aldı.

'Recep İvedik 4' filminde rol gereği Survivor'a katılarak yarışmacı olan Gamze Aksu, bu kez gerçekten Survivor'a katıldı.  

GAMZE AKSU'NUN SEVGİLİSİ ORHUN OZAN

GAMZE AKSU'NUN SEVGİLİSİ ORHUN OZAN

Gamze Aksu bir süredir Orhun Ozan isimli sevgilisi ile birlikte. Gamze Aksu'nun sevgilisi Orhun Ozan ile ciddi bir ilişki yaşadığını Instagram paylaşımları ile ortaya koyuyor.

Gamze Aksu'nun sevgilisi müzikle ilgileniyor. Vokallik yapan Orhun Ozan, gece kulüplerinde sahne alıyor.

Firuze Gamze Aksu'nun annesi.

FİRUZE GAMZE AKSU'NUN INSTAGRAM FOTOĞRAFLARI;