Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Survivor'ın bu akşam 21. bölümü ekranlara geliyor. Survivor yeni bölümde Ramazan Kalyoncu, talihsiz bir olay yaşayıp ödül oyunu öncesi yere yığılıyor. Peki, Ramazan Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

10 Mart 2018, Cumartesi 19:07
A A
Survivor bu akşam 21. bölümüyle ekranlara geliyor. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler yemek ödülü için mücadele veriyor. Fakat daha ödül oyunu oynamadan önce Ramazan Kalyolcu tüm ekibi korkutuyor. Tkımlar tam sahaya çıkacakken Ramazan bir anda yere yığılıyor. Takım arkadaşları hemen yarışmacının çevresini sarıyor. Ramazan'a ne olduğu ise henüz bilinmiyor. Peki, Ramazan Kalyoncu kimdir?

 

RAMAZAN KALYONCU KİMDİR?


8 Nisan 1990'da Rize'de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro'da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı.

Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;