Survivor Sabriye'den ilk mesaj

Survivor'a veda eden Sabriye Şengül, Dominik dönüşü kendisini destekleyenlere sosyal medya hesabından teşekkür etti

19 Haziran 2017, Pazartesi 14:30
A A
Adını Survivor yarışmasıyla geniş kitlelere duyuran Sabriye Şengül geçen gün yarışmaya veda etmişti.

Sabriye bugüne kadar kendisini destekleyenlere teşekkür etti.


Survivor 2017'de elenen isim belli oldu (17.06.2017)


Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Sabriye Şengül, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

'''15 saattir yoldayım. Dominik'ten Kıbrıs'a yeni geldim. 5 ay boyunca beni destekleyen sevenlerime çok teşekkür ediyorum. Bana destek veren herkesten Allah razı olsun, hepinizi çok seviyorum. Beni ailenizden biri gibi gördünüz ben de öyleyim ailenizden biriyim. Sizi çok seviyorum.'''

İŞTE SABRİYE'NİN PAYLAŞTIĞI O VİDEO:
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (18.06.2017)


SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboksa yöneldi.

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.


Survivor Sabriye eski sevgilisini anlatırken hem ağladı hem ağlattı


Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor:

''Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.'' 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;