Survivor Türkiye Romanya yarışını kim kazandı? Ödül oyununu kim kazandı? (10 Mart 2018)

Survivor'ın 21. bölümü bu akşam ekranlara geldi. 10 Mart tarihli Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler hamburger ödülü için karşı karşıya gelirken kazanan takım Romanya yarışmacılarla oynamaya hak kazandı? 

10 Mart 2018, Cumartesi 23:47
A A
TV8'de ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Survivor'ın 21. bölümü bu akşam yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için mücadele verdi. 

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler hamburger ödülü için mücadele verdi. Yine çok zor bir parkurda iki takım da elinden gelen her şeyi parkura yansıttı. Oyun öncesi Ramazan'ın bir anda yere yığılması herkesi korkuttu. Neyse ki Ramazan toparladı ve oyuna çıktı.

Gönüllüler yarışmaya çok hızlı başladı fakat Ünlüler çabuk toparladı geriden gelerek oyunu kazanmayı bildi. Böylelikle Gönüllüler yine parkurdan hüsranla ayrıldı. Ünlüler de yemeğini afiyetle yedi ve Romanya ile yarışmaya hak kazandı.



Karşılaşma sonrası Gönüllüler her zaman olduğu gibi büyük üzüntü yaşadı. Anıl ile Cumali tartışma yaşadı. 

SURVIVOR TÜRKİYE ROMANYA MÜCADELESİNİ KİM KAZANDI?


Gönüllüler ile ödül oyunundan galip çıkan All Star takımı Romanya ile karşı karşıya geldi. Sulu parkurda mücadele veren iki takımdan kazanan takım Türkiye oldu. Bu sonuçla beraber büyük bir sevinç yaşandı.Mücadele esnasında Merve sakatlık geçirip gözyaşlarını tutamadı. All Star Ünlüler takımı aynı zamanda çok güzel bir restoranda et ziyafeti verdi. 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;