Susturan mesaj

Hakan Ural'ın önceki gece düzenlediği basın toplantısında yalnızca “Sibel Can çok iyi bir annedir” demesine bir mesaj sebep olmuş

Susturan mesaj

HERKESE HADDİNİ BİLDİRDİ

Sibel Can 1 yıl önce boşanma davası açtığı Sulhi Aksüt’ü, 9 yaşındaki oğulları Emir’i görmesi için geçen hafta Beykoz’daki evine çağırmıştı. Sibel Can’ın Hakan Ural’dan olan oğlu Engincan (18) ile kızı Melisa (16) bu durumdan rahatsız olup evi terk etmişti.

Çocuklar babaları Hakan Ural’ın yanına sığınmıştı. Bunun üzerine Sibel Can ile Hakan Ural birbirine girmişti. Sibel Can’ın “Çocuklarım da olsa herkes haddini bilecek” sözlerine Hakan Ural şu cevabı vermişti: Basın toplantısında her şeyi açıklayacağım.

DAYISI ÜNAL ARAYA GİRDİ

Ama Hakan Ural önceki gece düzenlediği basın toplantısında yalnızca “Sibel Can çok iyi bir annedir” dedi. Hakan Ural’ı böylesine hızlı döndüren nedenin Sibel Can’dan gelen bir mesaj olduğu konuşuluyor.

Sibel Can dayısı Ünal aracılığıyla Hakan Ural’a şu mesajı iletti: ‘Hakan konuşursa ben de konuşurum. Canı çok yanar. Ayrıca 2 çocuğunun maddi ihtiyaçları ona kalır’. Bu mesajı alan Hakan Ural susmaya karar verdi. Şimdi de çocukları eve dönmeleri için ikna etmeye çalışıyor