T-Mac'e yalanlama geldi

Son günlerde adı Galatasaray Erkek Basketbol Takımı için anılan Tracy McGrady ile ilgili açıklama yapan Galatasaray kulübü bu transferi yalanladı

30 Haziran 2011, Perşembe 12:10
A A

Transfer gündemini meşgul eden ve taraftarlarda da bir beklenti oluşturan Tracy McGrady ismi, Erkek Basketbol şubesi genel menajeri Ali Türsen tarafından yalanlandı.

Kulüpten yapılan resmi açıklamada şu sözlere yer verildi: "Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Ali Türsan, kamuoyunda konuşulan transfer konularına ilişkin olarak resmi sitemize bir açıklamada bulundu.

Son birkaç gündür iç ve dış basında Galatasaray ile adı geçen ABD’li basketbolcu Tracy McGrady için herhangi bir girişimde bulunmadıklarını belirten Ali Türsan, “Son günlerde çeşitli yayın organlarında Tracy McGrady ile ilişkilendirilen bazı asılsız transfer haberleri yapılmıştır. Bu haberlerin gerçekdışı olduğunun bilinmesini isterim” diye konuştu.

Ali Türsan, kamuoyunun bu tarzda haberlere itibar göstermemesini rica ederken, transfer konusundaki gelişmelerin Galatasaray Spor Kulübü resmî sitesinden takip edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;