'Tamamı cinsellikti ve utandım'

Güzel oyuncu Lucy Hale, Fifty Shades of Gray (Grinin Elli Tonu) adlı çok satan kitaptan uyarlanan filmdeki Anatsasia Steele karakterinin provasında ne kadar utandığını anlattı

07 Ağustos 2014, Perşembe 12:41
A A

Pretty Little Liar ve How I Met Your Mother gibi çok izlenen TV dizileriyle tanınan Lucy Hale, son dönemin en çok konuşulan sinema filmlerinden birinin provasında ne kadar utandığını anlattı. Fifty Shades of Gray (Grinin Elli Tonu) adlı çok satan kitaptan uyarlanan filmdeki Anatsasia Steele karakteri için provaya çağrılan 25 yaşındaki Halle, yaşadıklarını kapak pozu da verdiği Cosmopolitan dergisinin Eylül sayısında anlattı.

 
Lucy Halle "Prova son derece rahatsızdı. Uzun bir monolog vardı ve baştan sona cinsellikle ilgiliydi. Öyle bölümler vardı ki onları yüksek sesle okurken utandım" diye konuştu. Halle kendisini şöhrete kavuşturan Pretty Little Liar adlı seriyle ilgili olarak da "Bu da bizim dışarıdan nasıl göründüğümüzle ilgili. Bazen kötü görünebilirsiniz ya da iyi hissetmeyebilirsiniz. Ama yine de kameranın karşısında olmak zorundasınızdır. Instagram'da fotoğraf paylaşırsınız ve insanlar sizi orada göründüğünüz kadar kusursuz zanneder. Oysa saçlarımız,kirpiklerimiz sahtedir. İyi bir filtre kullanarak kendimizi iyi göstermişizdir" dedi. Lucy Hale, seçmelerine katıldığı Grinin 50 Tonu adlı filmdeki rolü alamadı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;