Tanem Sivar-Edhem Dirvana çifti ile komşuları arasındaki yaşanan olayda flaş gelişme!

Tanem Sivar-Edhem Dirvana çifti ile Bozburun'daki komşuları arasındaki yaşanan olaylar büyük ses getirdi. Ünlü çiftin Cango ve Pamuk isimli iki köpeği zehirlenerek öldürülmüştü. Çiftin iddiasına göre sorumlu komşuydu. Tanem Sivar en son, köpeklerini öldürdüğünü iddia ettiği komşularının kendilerine de tüfekle saldırdığını söyledi. İşte o görüntüler…
 

14 Kasım 2017, Salı 15:37
A A
Tanem Sivar-Edhem Dirvana çiftinin Cango ve Pamuk isimli iki köpeği zehirlenerek öldürülmüştü. Tanem Sivar yaşadıklarını şöyle anlatmıştı: 

"Çok üzgünüm ama başta basın olmak üzere sosyal medya da bize o kadar destek oldu ki, bize müthiş bir güç verdi, çok ta duygulandırdı. Başlarda bizim için acıydı ama şimdi korkuya döndü. Bu adam ciddi anlamda korkunç bir adam ve saldırgan, çok daha kötü şeyleri yapabilecek bir zihniyet. Aldığımız destek sonucunda daha da çıldırdı ve çılgına döndü. Eşime tüfek ile ateş etti. Buna rağmen kendisi adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı. Çok endişeliyim. Biz eşimle bu konu ile ilgili elimizden geleni yapacağız"

Komşunun, Edhem Dirvana'ya ateş açtığı görüntüler NTV'de yayınlandı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:''CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ, TÜFEKLE ATEŞ ETTİ''

Edhem Dirvana yaşadıklarını, komşu kabusunu ayrıntılı olarak Ayşe Arman'a anlatmış, çarpıcı röportaj bugün Hürriyet'te yer almıştı. Edhem Dirvana, komşunun ateş ettiği an için şunları söyledi:

''Tanem o kadar stres altındaydı ki, 'Bu adam bize de bir şey yapabilir!' diye, ben de her şeyi topladım, 'İstanbul'a gidelim!' dedim. Böyle bir negatif enerjinin içinde durmasını istemedim. Çocuk da var, sütten kesilecek bir şey olacak.

Biz tam toparladık, tam bavulları yaptık, çıkacağız yola. Baktım bu gene kendi bahçesinde dolanıyor. Jandarmaya da kaç gündür gitmesi gerekiyor ama gitmiyor. 'Ben orada değilim!' filan diyormuş.


Tanem Sivar'ın eşi Edhem Dirvana yaşadığı kâbusu anlattı: Cinsel organını gösterdi, tüfekle ateş etti


Bunun bir fotoğrafını çekeyim diye dışarı çıktım. İki tane çektim. Beni gördü, ağza alınmayacak küfürler etmeye başladı. Ben direkt videoya geçtim. Ben çekiyorum, o küfür ediyor. Sonra birden cinsel organını bana teşhir etmeye başladı.

Evet, inanılır gibi değil ama yaptı! O da yetmedi. İçeri koştu. Tüfeğini aldı, bana doğrultu, pat diye ateş etti. Son anda kaçtım. Bunların hepsi var videoda...''

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;