Tarık Akan'ın oğlu dizi oyuncusu

Gani Müjde'nin yeni komedi dizisi “Pis 7'li” ekim ayında ekranda olacak. Dizinin sürprizi, Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül

Tarık Akan'ın oğlu dizi oyuncusu

Ünlü senarist ve yapımcı Gani Müjde, yeni dizisi “Pis 7’li”yi sosyal paylaşım sitesi Twitter’da tanıttı. Müjde, ekim ayında ekrana gelmeye başlayacak diziyle ilgili şu bilgileri verdi: “Pis 7’li, okulları yanan yedi varoş liselinin gönderildikleri zengin kolejinde yaşadıklarını anlatıyor.

Kolejin sert ve sosyetik müdürü Esma Sultan’ı Ayşegül Aldinç, çocukların mahalleden ablası Filiz Öğretmen’i ise Özge Özberk canlandıracak. İyi kalpli müdür yardımcısını ‘Dondurmam Kaymak’ın efsane oyuncusu Turan Özdemir oynayacak. Asuman Dabak ise Karabiber’in annesi rolünde seyirci karşısına çıkacak.

Öğrenciler arasında da sürprizler var. Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül, Küçükbey adlı karakteri canlandıracak. Bu, onun ilk dizisi olacak. ‘Küçük Sırlar’ın yakışıklısı Kadir Doğulu, Pis 7’linin lideri Bayrampaşalı’yı oynayacak. ‘Türk Malı’ndan tanıdığımız Hazal Şenel, Salça rolünde. Pis 7’li ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin karşısında yayınlanacak. O yüzden işimiz çok zor. Süngüleriyle İngilizler’e saldıran çarıksız neferler gibiyiz.”

Hüriiyet