Tarık Çamdal, Galatasaray'da

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç, futbolcuları Tarık Çamdal'ın Galatasaray'a transferi konusunda sarı-kırmızılı kulüple anlaşmaya vardıklarını söyledi

31 Ağustos 2014, Pazar 18:54
A A

Saraç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın Eskişehirsporlu futbolcu Tarık Çamdal’ı transfer etmek için uzun zamandır girişimlerini sürdürdüğünü hatırlattı.

Milli futbolcu Çamdal’ın Eskişehirspor forması altında önemli başarılara imza attığını ifade eden Saraç, şöyle konuştu:

"Futbolcumuz Tarık Çamdal’ın Galatasaray’a transferi konusunda anlaşmaya vardık. Detaylar görüşülüyor. Transfer, Eskişehirspor ve Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Tarık’ın da yolu açık olsun. Eskişehirspor’a verdiği emekler için kendisine teşekkür ederiz."

KAP'A BİLDİRİM GELDİ

Galatasaray'ın Tarık Çamdal ile anlaştığını açıklayan Eskişehirspor Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç'ın ardından, Galatasaray' KAP'a yaptığı bildirimde Pandev ve Blerim Dzemaili'nin transferleri için de  Napoli ile görüşmelerin başlandığını bildirdi.

KAP'a yapılan bildirimde;

Profesyonel futbolcu Tarık Çamdal'ın transferi için Eskişehirspor Kulübü ile; Goran Pandev'in ve Blerim Dzemaili'nin transferleri için Napoli Futbol Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

'Kamuoyuna saygıyla duyurulur.Profesyonel futbolcu Tarık Çamdal'ın transferi için Eskişehirspor Kulübü ile; Goran Pandev'in ve Blerim Dzemaili'nin transferleri için Napoli Futbol Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.' denildi.