Tarkan'a önce kızdılar sonra coştular

Uçağa geç kalan Tarkan yolcuların gönlünü selfie çektirerek aldı

03 Ocak 2018, Çarşamba 05:29
A A
Ali Keser / POSTA

Ali Keser / POSTA

4 KORUMA İLE GELDİ Tarkan yılbaşı gecesi Kıbrıs Elexus Otel’de konser vermişti. Önceki gün eşi Pınar Tevetoğlu ile İstanbul’a dönmek isteyen Tarkan, KK 1001 sefer sayılı uçağa geç kaldı.

Uçak 40 dakika rötar yaptı. Gecikmenin nedenini bilmeyen yolcular sinirlendi. Sonra Tarkan ile eşini görünce alkış tufanı koptu.

Megastar ile fotoğraf çektirmek için yerlerinden kalkıp sıraya girdiler. Tarkan dört korumasıyla Business Class’a geçti.

POLİS EŞLİK ETTİ

POLİS EŞLİK ETTİ

Tarkan uçaktaki hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini önce geri çevirdi. Karnının aç olduğunu, yemek yiyeceğini söyledi. Bu sırada Business Class kapısının önünde bir koruması nöbet tuttu. Yemekten sonra da isteyen yolcular ve hosteslerle selfie pozu verdi.

Uçak, İstanbul Atatürk Havalimanı’na inince Tarkan ve eşini, alan polisi karşıladı. Pasaport kontrolüne kadar çifte eşlik ettiler.

ALIP BAŞIMI GİDESİM VAR

ALIP BAŞIMI GİDESİM VAR

Tarkan dün Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafın altına şöyle yazdı: “Alıp başımı gidesim var buralardan. Çok uzaklara. Beyaz kumsallara. İçimin telaşlı seslerini susturup, gözlerimi de yumup dalgaları, rüzgarı, martıları dinleyesim var.”