Tartıştığı gencin boynunu ısırıp et kopardı

Mamak'ta psikolojik sorunları olduğu belirtilen bir kişi, tartıştığı gencin boynunu ısırdı. Boynundan et parçası kopan gence 30 dikiş atıldı. Zanlının daha önce de bir kişiyi ısırarak yaraladığı öğrenildi

26 Mart 2015, Perşembe 13:22
A A

Ankara’nın Mamak ilçesinde psikolojik sorunları olduğu belirtilen bir kişi, tartıştığı 20 yaşındaki gencin boynunu ısırdı. Boynundan et parçası kopan gence yakınları tarafından götürüldüğü Ankara Hastanesinde 30 dikiş atıldı.

KIZ ARKADAŞINA SÖZLE TACİZ İDDİASI

Saimekadın’da ailesiyle birlikte yaşayan ve nisanda askere gitmeye hazırlanan 20 yaşındaki F.D, iddiaya göre, kız arkadaşını sözle taciz ettiği gerekçesiyle Ayhan Ş. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ayhan Ş, F.D’nin saçlarından tutup boynunu ısırdı.

BOYNUNDAN ET PARÇASI KOPTU

Zanlı, F.D’nin boynundan et parçası kopardı. Yaralanan F.D, yakınları tarafından Ankara Hastanesine götürüldü. Acil serviste tedavi altına alınan F.D’nin boynuna 30 dikiş atıldı. Şikayet üzerine gözaltına alınan Ayhan Ş’nin psikolojik sorunlarından dolayı raporu bulunduğu öğrenildi.

Ayhan Ş’nin daha önce de bir kişiyi ısırdığı ve taciz iddialarıyla gözaltına alındığı, cezai ehliyeti bulunmadığı gerekçesiyle savcılık tarafından serbest bırakıldığı belirtildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;