Tatil sonrası cilt bakımı

Tatil boyunca deniz kenarında gecen saatler ne kadar keyifli olsa da, tüm koruma yöntemlerini denemiş dahi olsanız, güneş sonrası cildinizde leke ve kuruluk, deniz ya da havuz suyu ise saçlarınızda kırılmalar, nemsizlik ve yıpranmalar olarak istenmeyen etkiler bırakmış olabilir. Bu nedenle yaz tatili sonrası, birkaç adımda yenilenerek, kendinizi sonbahara hazırlayın!

10 Ağustos 2018, Cuma 11:15
A A

Tatil günlerinin bitişiyle birlikte yenilenmeye ve güneş lekelerinden peeling ve maske kullanımıyla başlamak gerekiyor. L’Occitane Reine Blanche Illuminating Peeling; tamamen doğal içeriklerden oluşan bu scrub temizleyici. Kremsi yapısıyla cildi nazikçearındırarak, pürüzsüz bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. Böylelikle cildinizdeyenilenmiş bir görüntü elde edebilirsiniz..Güneş lekelerinden kurtulmak için, ihtiyacınıza göre haftada 1 ya da 2 kullanabilirsiniz. 

Fiyatı: 179 TL 


Peeling sonrası uygulama için L’Occitane’ın önerisi: Reine Blanche Aydınlatıcı Maske. Cildinizde oluşan güneş lekelerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu maske ile aynı zamanda cildinizi kuvvetlendirerek, tahriş edici etkilerden korur. Peeling sonrası uygulama ile çok daha etkili sonuç almanıza yardımcı olur. 

Fiyat: 180 TL

28 günlük kür ile, 4 haftada yepyeni bir cilt!

Tek kullanımlık günlük dozlar halinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu kür, cildinizin yenilenme döngüsüne uyumlu çalışır... 4 hafta sonunda cildin yorgun ve yıpranmış görünümünü azaltmaya yardımcı olur..

-1.Hafta; nazikçe eksfoliasyon... Pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

-2.Hafta; nemlendirme ve besleme... Cilde yoğun nem ile besler.

-3.Hafta; denge... Cilt daha güçlü hisseder ve artık bakımın son basamağına hazırdır.

-4.Hafta; yenilenme... Cilt daha pürüzsüz ve dolgun, sağlıklı bir görünüme ulaşır.

Immortelle Divine 28 Günlük Kür Fiyat: 589 TL

Nem ihtiyacınızı giderin!

Doğal bitki türevleri ve C vitamininden oluşanbu krem ile düzenli kullanıldığında cilt tonu eşitliği, nem ve cildi dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur. L’Occitane, Reine Blanche serisinde, ciltteki lekeler ve daha eşit bir cilt tonu için çayır kraliçesi çiçeğinin kusursuz güzelliğinden ve eşsiz parlaklığından esinlendi. Canlandırıcı dokusuyla cildi rahat, pürüzsüz ve nemli bırakarak kolayca emilir. Immortelle Divine 28 Günlük kür ile beraber kullanılabilir.

Fiyat: 328 TL


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;