TBMM önünde şüpheli valiz alarmı

Başkent Ankara'da TBMM önüne bırakılan şüpheli valiz, polis ekiplerini alarma geçirdi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla provokasyonlara karşı teyakkuza geçen polis ekipleri, çevrede kuş uçurtmadı. ​Valizin içinden çamaşır çıktı

14 Temmuz 2017, Cuma 09:27
A A
Sabah saatlerinde TBMM Dikmen Kapısı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın arasındaki Dikmen Caddesi üzerinde yol kenarında duran valizi gören TBMM görevlileri, durumdan şüphelenerek polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede bölgeye gelen polis ekipleri, şüpheli valizin etrafını şerit çekerek kapattı ve vatandaşları valizden uzak durmaları konusunda uyardı.
 

VALİZİ BIRAKAN KİŞİ TESPİT EDİLDİ


TBMM’nin girişindeki güvenlik kameralarının görüntülerini izlemeye alan polis ekipleri, çantayı cadde üzerine bırakan kişiyi tespit etti ve bulunması için çalışma başlattı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla provokasyonlara karşı teyakkuza geçen polis ekipleri, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.


VALİZİN İÇİNDEN ÇAMAŞIR ÇIKTI


Dikmen Caddesi çift taraflı olarak araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Kısa süre sonra olay yerine gelen bomba imha uzmanları, şüpheli valiz üzerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan çalışmaların ardından valizin içinden çamaşır çıktı. Caddenin tekrar trafiğe açılmasıyla birlikte hayat normale döndü.

ANKARA (İHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;