Tebrik ve teklif

Tuğba Ekinci, geçen cumartesi Beşiktaş'ın İnönü Stadı'nda Fenerbahçe'yi 3-0 yenmesinden sonra Ferrari'yi telefonla aradı ve tebrik etti

25 Kasım 2009, Çarşamba 05:00
A A

‘ÇOK YAKIŞIKLI’

‘O Şimdi Asker Canı Neler İster’ ve ‘Kondom’ şarkısıyla şöhret olan şarkıcı Tuğba Ekinci geçtiğimiz hafta Nişantaşı’ndaki sosyetik lokal Longtable’da, Beşiktaş’ın İtalyan oyuncusu Ferrari ile karşılaşmış ve kısa sürede samimi olmuştu. Ferrari ile gece boyunca sohbet eden Tuğba Ekinci “Çok hoş ve yakılışıklı bir adam. İlk gördüğümde manken zannetmiştim. Keşke futbolcu olmasaydı. Bir futbolcuyla aşk yaşama ihtimalim çok zor. Ferrari ile iyi arkadaş olabiliriz” demişti.

FERRARİ'Yİ KLİPTE OYNATMAK İSTEDİ 

Tuğba Ekinci, geçen cumartesi Beşiktaş’ın İnönü Stadı’nda Fenerbahçe’yi 3-0 yenmesinden sonra Ferrari’yi telefonla aradı ve tebrik etti. Tuğba Ekinci yeni çıkaracağı albümünün 2’nci klibinde oynaması için de Ferrari’ye teklifte bulundu. Tuğba Ekinci “İlk klipte Nazan Öncel ile kamera karşısına geçeceğim. 2’ncisinde Ferrari ile oynamak isterim. Ferrari teklifimin hoşuna gittiğini söyledi. Umarım Beşiktaş yöneticileri Ferrari’ye izin verir” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;