Tecavüz edip 'Parkta bulduk' dediler

Adana'da N.A. (14) ile İ.G.'ye (14) götürdükleri ıssız yerde tecavüz edip sonra da ailelerine 'Kızlarınızı parkta bulduk' diyerek teslim ettikleri ileri sürülen biri yaşı küçük 6 şüpheli yakalandı

28 Kasım 2012, Çarşamba 13:32
A A

N.A. ile İ.G. adlı kızlar iddiaya göre 19 Kasım’da akşam saatlerinde evlerine dönerken aynı semtte oturan 5 genç tarafından kaçırıldı.Kızları ıssız bir yere götüren gençler, sırayla tecavüz etti.

Sabah saatlerine kadar kızları alıkoyan 5 şüpheli, N.A.’yı para karşılığı 2 kişiye pazarladı. Şüpheliler, sabah saatlerinde de kızları mahalleye getirerek çocuk parkına bıraktı. Şüpheliler, parkta karşılaştıkları kızlardan İ.G.’nin annesine ise "Kızları bulduk. Telefonlarını başka çocuklar almış. Biz o çocukları dövüp, telefonları da aldık" dedi.

Kızlardan N.A.’nın yaşadıklarını önce halasına, sonra da birlikte gittikleri Çocuk Şube Müdürlüğü’nde anlattı. Yaşı küçük kızların ifadelerinin ardından çalışma başlatan polis, tecavüz şüphelilerinden U.U. (19), S.Ç. (18), B.F.E. (23) ve Ö.Ö. (17) ile kızlarla para karşılığı ilişkiye girdikleri ileri sürülen M.K. (25) ile A.A.’yı (21) yakaladı. Şüphelilerden Ş.Y.’nin (19) de arandığı öğrenildi.

Tecavüz suçlamasını kabul etmeyen şüpheliler, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;