Tecavüzcüsünü öldürdü

Tecavüzcüsünü öldürdü

03 Aralık 2009, Perşembe 11:46
A A

İzmir’in Buca ilçesinde, 28 yaşındaki  temizlikçi kadın, kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdüğü ev sahibini bıçaklayarak öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Konak’ta devriye görevi yapan polis ekibi, kıyafetinde kan izleri bulunan V.A’yı (28) yakaladı.

V.A, polislere, Buca ilçesi Şirinler semti 463/5. Sokak 11/1 numaralı evde bir kişiyi öldürdüğünü söyledi. Kadının verdiği adrese giden polis ekipleri, ev sahibi Mehmet Mustafa Sayal’ın (60) cesedini buldu. Sayal’ın karnında ve göğsünde çok sayıda bıçak yarası olduğu görüldü.

V.A’nın, emniyetteki ifadesinde, İzmir’de bir otelde çalıştığını, yaklaşık 3 ay önce otelde kalan müşterilerden Mustafa Sayal ile tanıştığını, Fransa’da çalıştıktan sonra emekli olarak Türkiye’ye kesin dönüş yapan Sayal’ın Şirinyer’de ev kiralayarak kendisine evini temizlemesini teklif ettiğini söyledi.
 Teklifi kabul ederek evde yatılı kalmaya başladığını belirten V.A’nın, Sayal’ın kendisine tecavüz ettiğini ve 8 hafta önce hamile kaldığını öğrendiğini söylediği bildirildi.

Sayal’a "Bu bebeği ne yapacağız" diye sorduğunu, bunun üzerine Sayal’ın kendisini dövmeye başladığını iddia eden V.A’nın, karnına tekme ve yumrukla vuran Sayal’ı bıçaklayarak öldürdüğünü söylediği belirtildi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;