Tek bir estetik yaptırmayan ve yaşıtlarına meydan okuyan 7 ünlü isim

Bu ünlü kadınlar, yaşlanmayı ameliyatlar ile gizlemek yerine doğal güzelliklerini korumayı başarmışlar.Ünlü oyuncular yaşıtlarına ve estetikle kendini değiştiren herkese meydan okuyor

06 Aralık 2017, Çarşamba 12:34
A A
Julianne Moore

Julianne Moore

57 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, yaşlılığın getirdiği kırışıklıkları gizlemeye çalışmıyor ve her haliyle güzel olduğunu kanıtlıyor. Öyle ki, 2009 yapımı "Büyük Hata" filminde vücudunun hâlâ çok güzel olduğunu gösterdi

Kate Winslet

Kate Winslet

Titanik filmindeki başarısı ile akıllara kazanan 42 yaşındaki aktris, İngiliz tenine ve üç çocuk annesi olmasına rağmen estetik yaptırmıyor ve doğal haliyle herkesi büyülüyor.

Julia Roberts

Julia Roberts

50 yaşındaki ünlü oyuncu, üç çocuk annesi olmasına rağmen güzelliğini ve formunu korumayı başarmıştır.

Jodie Foster

Jodie Foster

İki çocuk annesi olan 55 yaşındaki Jodie Foster, estetiği bir kenara bırakalım; makyajsız haline bile çok güveniyor.

Salma Hayek

Salma Hayek

51 yaşındaki Meksikalı güzel, yıllar boyunca güzelliği ve çekiciliği tanımlayan rollerde oynadı. E, doğal güzellikte bunu gerektirir öyle değil mi?

Meryl Streep

Meryl Streep

Bu kadının 68 yaşında ve dört çocuk annesi olduğuna inanabiliyor musunuz? Her ne olursa olsun güzellik ameliyatlarına "hayır" diyen bu kadın, şüphesiz her yaştaki insanı kıskandırıyor.

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer

Yaralı Yüz (Scarface) filminde aldığı rol ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 59 yaşındaki güzel, o yıllardan bu yana doğal halini korumuş ve her türlü cazibesini korumayı başarmıştır.