Televizyon tarihinde bir ilk!

Yok Böyle Dans yarışmasının birincisini çok özel bir ödül bekliyor. Programı hazırlayan Acun Ilıcalı, yarışmayı kazanan kişiye verilmesi için Atasay'a 24 ayar som altından özel bir kupa hazırlattı

Cuma, 12 Kasım 2010 - 16:44

Televizyon tarihinde bir ilk!

Acun Ilıcalı, programa iki koruma eşliğinde götürülecek kupayla ilgili olarak ilk kez Milliyet’e konuştu. Üzerinde pırlantalar bulunan ödülün fiyatını bilmediğini söyleyen Ilıcalı, “Biz bu yarışma sayesinde işitme engelli kardeşlerimize anaokulu yaptırmaya karar verdik. Programda yarışan ünlülerimiz de yarışmanın büyük ödülü olan 500 bin TL’yi okula bağışladı.

Beş ay sonunda bir ünlümüz birinci olacak. Projemize dört ellen sarılan ünlülerimize bir jest yapmak istedim. Yarışmanın logosundan altın bir kupa yaptırmaya karar verdik” diye konuştu.

‘Dünya kupası havası’

Kupa için Atasay Grup’un patronu Cihan Kamer’i aradığını anlatan Ilıcalı, “Cihan abiyi aradım ‘Bize dünya kupasını hissettirecek bir ödül yapar mısın?’ dedim. Sağ olsun o da som altından, üzerinde pırlantalarla ‘Yok Böyle Dans’ yazan bir kupa yaptı.

Proje konuşulduktan sonra, yaklaşık on günde hayata geçti. Yarışmacılara da büyük sürpriz olacak. İnsanın gözünü kamaştıran bir kupa. Kazanan ünlümüz de hayatı boyunca bence çok güzel bir anı olarak saklayacak onu” dedi.