Terim'e veda yemeği

Milli takımdan istifa eden Fatih Terim, teknik heyet, futbolcular ve federasyon yöneticileri Bursa'da balık restoranına gitti

13 Ekim 2009, Salı 09:03
A A

2010 Dünya Kupası Avrupa Eleme grubu son karşılaşmasında çarşamba günü Ermenistan ile karşılaşacak olan A Milli Futbol takımı akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanın ardından, Bursa'nın Mudanya ilçesindeki Erol Balık restoranına gitti.

Yemeğe, Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, teknik direktör Fatih Terim, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursa İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Basın mensupları restoranta alınmazken, çok sayıda güvenlik görevlisi ve koruma restoran önünde güvenlik önlemi aldı.

Milli futbolcular, yemek sonrası kapı önünde bekleyen sevenleriyle fotoğraf çektirirken, teknik direktör Fatih Terim ise farklı bir kapıya doğru yönelerek restorandan çıkmak istedi. Bu sırada basın mensuplarının 'Hocam afiyet olsun. Bu yemek, veda yemeği miydi?' sorusuna tebessüm ederek, "Afiyet olsun, afiyet olsun" cevabı verdi. Terim daha sonra federasyonun özel aracıyla, takım da otobüsle kamp yaptıkları Baia Otel'e eskortlar eşliğinde döndü.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;