Terim'i çıldırttılar

Aslan'ın hocası, medyada çıkan bazı iddialar üzerine tatilini yaptığı Tayland'dan bir açıklama gönderdi. İmparator, “Takımımıza ve şahsıma karşı sistemli harekat yürütülüyor” dedi

31 Aralık 2012, Pazartesi 12:08
A A

Fatih Terim, çeşitli medya organlarında kendi ağzından söylenmiş gibi yer alan, “Sercan idmana alkollü geliyor. Bülent Korkmaz ve Hakan Şükür döneminde böyle bir şey olabilir miydi? Takımda abi yok, gerçek bir abiye ihtiyacım var” dediği iddialarına karşı, tatilini geçirdiği Tayland’dan şu açıklamayı gönderdi:

‘İBRETLE İZLİYORUM’

“Dinlenmeye çalıştığım ve yeni dönem planlaması ile uğraştığım şu günlerde yaşananları, Galatasaray ve şahsımla ilgili çıkan haberleri üzüntü, şaşkınlık ve hatta ibret ile izliyorum. Tarafımdan yapıldığı iddia edilen açıklamalar üzerine kurgulanmış olan, bir gazetede çıkan ve ona bağlı olarak çeşitli gazete ve haber sitelerinde yer alan haberdeki bilgiler hayal mahsulü olup, tamamı yalandır. Bilgilerin yanlış olması bir yana, bunların sanki şahsımdan öğrenilmiş gibi verilmiş olması yaşanan erozyonun en büyük göstergesidir...”

‘ASLA İZİN VERMEM’

“Futbol takımımıza ve şahsıma karşı yürütülen sistemli harekatın, tüm Galatasaraylılar gibi ben de çok farkındayım. Görevimin başında olduğum sürece bunun takımımıza zarar vermesine izin vermeyeceğim gibi yalan haber yapanlar ve yapılmasına zemin hazırlayanlara karşı gerekli mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın.”

Fanatik

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.