Terim'i orta saha düşündürüyor

Terim'i orta saha düşündürüyor

09 Ekim 2009, Cuma 14:55
A A

2010 Dünya Kupası grup eleme maçlarının sondan bir öncekini Belçika ile yapacak olan milli takım kafilesi Hollanda'nın Tegelen kasabasındaki hazırlık kampını tamamlayarak Belçika'ya geçti. Brüksel'in merkezindeki Sofitel Oteli'ne yerleşen milli takım kafilesi bu akşam son çalışmasını yaparken, Terim de düzenleyeceği basın toplantısında ilk kez medya önüne çıkacak. Pazartesi gününden bu yana Tegelen'de Belçika maçının taktik çalışmalarını yapan ve sürekli ilk 11 arayışı içinde bulunan teknik direktör Terim, sadece 15 dakikası basına açık olacak son çalışmadan sonra milli takım 11'ine karar verecek. Teknik Direktör Fatih Terim'in bütün derdi orta sahayı kiminle kuracağı.

Belçika karşısına ay-yıldızlı takımın kalede Volkan, savunmada Gökhan-Önder-Servet-Hakan, orta alanda Kazım-Hamit-Ceyhun Eriş (Yusuf)-Ayhan ve forvette Tuncay-Semih (Nihat) muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.

Bu arada Belçika maçında cezalarını tamamlayacak olan Emre ve Arda da kampa katılarak Brüksel'e geldiler. Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Stade Roi Baudouin'da oynanacak ve TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı İtalya Futbol Federasyonu'ndan Matteo Trefoloni yönetecek. Trefoloni'nin yardımcılıklarını Cristiano Copelli ve Massimiliano Grilli yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Luca Banti olacak.

Karşılaşmayı Belçika ve civarından gelen çok sayıda Türk taraftarın izlemesi bekleniyor.

DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;