Tipi altında masal gibi düğün

Geçen hafta İngiltere'yi etkisi altına alan ve "Doğudan gelen canavar" adı verilen yoğun kar yağışı ve tipi hayatı felç ederken Newcastlelı çift Jemma Swainston-Rainford ve Steven Lucock rüya gibi bir düğün yaşadılar. İşte masal kitaplarından çıkmış gibi görünen düğünün en güzel kareleri... 

07 Mart 2018, Çarşamba 13:05
A A

Jemma Swainston-Rainford ve Steven Lucock düğün için aldıkları tarihte başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde hazırlıklarını yapmışlardı. 

İngiltere'yi vuran Emma Kasırgası Rusya'dan gelen yoğun kar ve tipiyle birleşince çiftin düğün günü beyaza boyandı. 

Doğudan Gelen Canavar" adı verilen kar fırtınası yüzünden aynı tarihlerde evlenecek çiftlerin hepsi düğünlerini iptal ederken Jemma Swainston-Rainford ve Steven Lucock çifti büyük bir cesaret örneği gösterip düğünü planladıkları tarihte gerçekleştirmeye karar verdiler. 

Olumsuz hava koşulları ve yolların kapanması nedeniyle gelin Jemma Swainston-Rainford'un kuaförü ve makyözü düğüne ulaşamadı ancak bu gelinin güzelliğini hiç etkilememişe benziyor. 

Düğünlerini fantastik kitap serisi Narnia Günlükleri'nin karlı dekoruna benzeten genç çift çok üşümelerine rağmen mutluluklarından ödün vermediler. 

Düğün esnasında kar yüzünden ufak tefek aksilikler de yaşanmadı değil elbet... 

Gelini, en özel gününde yakın arkadaşlarından oluşan nedimeler ekibi yalnız bırakmadılar. 

Bu çok özel düğünün fotoğraflarını fotoğrafçı Sean Elliot çekmiş. 

Jemma Swainston-Rainford ve Steven Lucock çifti hava yüzünden kimsenin gelmeyeğini düşündükleri düğünlerinde tüm sevdiklerini bir arada görünce mutluluktan havalara uçmuşlar.