TIR dorsesinden düşen kepçe 6 aracı hurdaya çevirdi          

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde TIR dorsesinden düşen kepçe, 6 aracı hurdaya çevirdi

29 Temmuz 2017, Cumartesi 19:15
A A
Çanakkale'de Remzi Çay’ın kullandığı TIR'ın dorsesinin üzerinde bulunan kepçe, Debboylar mevkisindeki rampada henüz belirlenemeyen nedenle yerinden çıkıp düştü.          

TIR'dan düşen kepçe, park halindeki traktör, iki otomobil, bir kamyonete, kamyona ve hareket halindeki Emrah Evin’in kullandığı hafif ticari araca çarparak zarar verdi.


 

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLEDİLER


Yaşanan olayla ilgili polis ekiplerince inceleme başlatılırken çevredeki vatandaşlar cep telefonları ile durumu görüntüledi.

Toplam 6 aracın hurdaya döndüğü kazada yaralanan olmadı. Kazayı yaşayan sürücü Emrah Evin, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçe merkezindeki trafik yoğunluğundan kurtulmak üzere kazanın olduğu yola girdiğini söyledi. Böyle bir olayı daha önce hiç görmediğini ve duymadığını ifade eden Evin, şokta olduğunu belirterek, "Debboylar mevkisinden Ezine yoluna çıkmak istedim.

Yokuşu çıkmaya başladığımda önümde giden TIR'ın üzerinden düşen kepçe üzerimize gelmeye başladı. Yapacak hiçbir şeyim yoktu. Bir aracı tamamen ezdi ve aracı da önüne katarak gelmeye başladı.


 

'KAMYONA ÇARPARAK DURABİLDİ'


Şans eseri önüne kattığı araçlar benim aracıma çarpınca makine yön değiştirerek bu kez bir traktörün ve kasasının üzerinden geçerek bir başka araca çarptı. Bu araçları da önüne katan iş makinesi kamyona çarparak durabildi." dedi. 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;