Tolga Sarıtaş şaşırttı

Eylem İpek Şafak'ın Benden Duymuş Olmayın köşesi yine magazin bombaları ile dolu. Herkes oyuncu Tolga Sarıtaş'ın rol arkadaşı Aybüke Pusat ile aşk yaşadığını sanıyordu. Oysa gerçek çok başka...

16 Aralık 2017, Cumartesi 05:00
A A
Mısır’dan İtalya’ya

Mısır’dan İtalya’ya

Meryem Uzerli ile Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro’nun dört aylık aşkı bitti. Sevgililer birbirlerini takipten çıkardı.

Meryem Uzerli’nin yeni sevgilisi ‘Holby City’, ‘Job Lot’, ‘Game Of Thrones’ dizilerinin oyuncusu, İtalyan Christian Vit.

İkili geçenlerde Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. 

Meryem Uzerli arkadaşlarına Christian Vit ile birlikte olduğunu da açıkladı.

BABA RİCA

BABA RİCA

Mehmet Ali Erbil’in 1996’da boşandığı eşi Nergis Kumbasar’dan olan kızı Yasmin 22 yaşında. Oyunculuk yapan Yasmin gece eğlenmeyi çok seviyor. Ancak bazen sorun yaşıyor. Duyduğuma göre bazı kulüp ve barlara giremiyormuş. Bunun üzerine babasını arıyormuş. Mehmet Ali Erbil de o kulübün ya da barın patronunu arayıp “Yasmin’i içeriye alır mısınız?” diyormuş.

TOLGA ŞAŞIRTTI

TOLGA ŞAŞIRTTI

Star TV’deki ‘Söz’ dizisinin yıldızı Tolga Sarıtaş’ın, rol arkadaşı olan 2014 Türkiye 3. Güzeli Aybüke Pusat ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Ama Tolga Sarıtaş kalbini setten başka bir güzele kaptırdı.

Dizinin stil danışmanı İlknur Şeref’le aşk yaşamaya başladı. Güzelliğiyle dikkat çeken İlknur Şeref, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya gibi oyuncuların da stil danışmanı.

YENİ AŞKA YENİ ESTETİK

YENİ AŞKA YENİ ESTETİK

Oyuncu Hande Erçel (24) yalnızca özel hayatıyla değil, estetik operasyonlarıyla da konuşturuyor. Geçen yaz memelerine silikon taktırmıştı. Duyduğuma göre şimdi de yuvarlak yüz yapısını biraz değiştirmek için çene dolgusu yaptırmış. Bilindiği gibi; Hande Erçel bir haftadır popçu Murat Dalkılıç ile birlikte.

SAÇ BOYASI İÇİN BELÇİKA'YA GİDİYOR

SAÇ BOYASI İÇİN BELÇİKA'YA GİDİYOR

Sarı saçlarını önce siyaha, sonra kahverengiye boyatan Hadise’nin kuaförü Belçika’daymış. Pop yıldızı saçlarını boyatmak için ayda bir kez buradaki kuaförüne gidiyormuş. Arkadaşlarının “Türkiye’de kuaför mü kalmadı?” sorusuna da şu cevabı veriyormuş: “Kesim ve fön burada yapılıyor. Ama saçımın rengini 15 yıldır başkasına emanet edemem.”

Barda kıskançlık kavgası

Barda kıskançlık kavgası

Deniz Akkaya ile yazdan bu yana aşk yaşadığı tekstilci sevgilisi Gökmen Şeynova, Bebek’teki Lucca Bar’da eğlenirken bir anda kavga etmeye başlamış.

Çünkü Deniz Akkaya sevgilisini yan masadaki kızlardan kıskanmış. Gökmen Şeynova olay çıkmasından korkunca sevgisini alıp bardan ayrılmış. Sevgililer daha önce de kıskançlık yüzünden defalarca kavga etti.

DAİRE PARASINA KOLYE

DAİRE PARASINA KOLYE

Derin Mermerci Instagram’dan paylaştığı derin dekolteli fotoğrafıyla dikkat çekti! Boynundaki zümrüt ve pırlanta karışımı kolye 1.5 milyon lira. Aynı karedeki yüzüğü ise 650 bin TL. Derin Mermerci bu mücevherleri New York’ta yaşayan Yunan tasarımcı Nikos Koulis’ten almış.