Tolga Zengin derbi öncesi bunalıma girdi

Beşiktaş dün iyi başladığı maçta UEFA Avrupa ligine veda etti. Brugge'e 3-1'lik skorla yenilen Beşiktaş'ta eleştiri oklarının hedefinde kaleci Tolga Zengin vardı. Maç sonrası bunalıma giren Zengin'i Bilic derbiye hazırlıyor

20 Mart 2015, Cuma 14:55
A A

Beşiktaş taraftarının elenmenin sorumlusu olarak gördüğü Kaptan Tolga Zengin, sabahki idmanda kimseyle konuşmadı. Club Brugge maçında yaptığı kritik hata sonrası taraftarın eşi benzeri görülmemiş protestosuna maruz kalan kaleci Tolga Zengin, deyim yerindeyse bunalıma girdi.

TAKIM ARKADAŞLARI VE BILIC MOTİVASYON MARKAJINA ALDI

Fanatik.com.tr'de yer alan habere göre sabah idmanında moralsiz görünen Tolga'nın durgun olduğu ve kimseyle konuşmadığı kaydedildi. Beşiktaşlı taraftarların elenmenin sorumlusu olarak gördüğü Beşiktaş Kaptanı, derbi öncesi teknik heyet ve takım arkadaşlarının motivasyon çemberi altına alındı. Teknik direktör Slaven Bilic, dünkü idman öncesinde Tolga ile özel olarak görüştü. "Profesyonel hayatta bunlar hep var" diyen Bilic'in, "Dünü unut. Bu takımın sana ihtiyacı var" diyerek Tolga Zengin'e moral verdiği bildirildi. Bu arada maç bitiminde tribünlerin tepkisi ve ıslıkları üzerine eliyle "bitti" işareti yapan, soyunma odasında duvarları tekmeleyen Tolga'nın kendisini teskin eden takım arkadaşlarına soyunma odasında söyledikleri ise ne kadar öfkeli olduğunu gözler önüne serdi.

"ANNEMİ MEZARA KOYUP KASIMPAŞA MAÇINA ÇIKTIM"

Tecrübeli oyuncunun, arkadaşlarına "Ben bu tepkiyi hak edecek ne yaptım. Bu forma için gerektiğinde sakat sakat mücedele verdim. Annemi toprağa verdim, gözyaşlarım kurumadan Kasımpaşa maçına çıktım. Hata yapmış olabilirim ama küfürü ve ıslıkları hak edmedim. Çok yazık" dediği kaydedildi. Telefonunu kapatan Tolga'nın gelen tepkilerden çekindiği için sosyal medya hesaplarını kullanmadığı da gelen bilgiler arasında.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;