Trabzon şahlanacak

Trabzonspor'un kaptanı Egemen Korkmaz, puan kayıplarından ders aldıklarını söyledi. Tecrübeli oyuncu, “Çıkışa geçeceğiz. Herkes bizi alkışlayacak. Son sözümüzü söylemedik. Güzel günler yakın” dedi

13 Kasım 2009, Cuma 05:00
A A

Trabzonspor’da Beşiktaş maçında alınan mağlubiyetin yaraları sarılmaya devam ediyor. Kasımpaşa maçını kazanıp yeniden bir çıkışa geçmek isteyen Bordo- Mavili takımda kaptan Egemen Korkmaz, yaşadıkları puan kayıplarından önemli dersler çıkardıklarını söyledi. Tecrübeli savunmacı, “Özellikle son Beşiktaş maçında o mağlubiyeti hiç hak etmemiştik. Ligde şu an bulunduğumuz konumun da bize hiç yakışmadığının farkındayız. Bu kritik süreç içerisinde en kısa zamanda, en az hasarla toparlanıp ligde tekrar adımızdan söz ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

ENGİN: BROOS İLE SORUN YOK

Teknik direktör Hugo Broos’un gözüne girmeyi başaramayan Engin Baytar ise hocası ile sorunu olduğu iddialarını yalanladı. Engin, “Yedek kaldığım zamanlarda, tekrar 11’e girmem için çok daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum ve bu beni daha da hırslandırıyor. Şu anda zirveden biraz uzaklaşmış olabiliriz, ancak hepimizin amacı bir özlemi sonlandırmak. Şampiyon olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;