Trabzon'da çıplak alarmı

Çıplak' ihbarı polisi alarma geçirdi

16 Kasım 2012, Cuma 23:46
A A

Trabzon'un Esentepe Mahallesi Boztepe yamaçlarında bir süre önce çıplak olarak görüldüğü ihbar edilen ancak yapılan tüm aramalara rağmen bulanamayan kişinin tedavi gören alkol bağımlısı 52 yaşındaki M.D. olduğu öğrenildi. M.D. gözaltına alındı.

Olay Esentepe Mahallesi'nde meydana geldi. Bazı kişiler, polisi ve mahalle muhtarını arayarak mahallenin karşı tarafında bulunan ormanlık alanda bir kişinin yarı çıplak halde gezindiği ihbarında bulundu. Bunun üzerine bölgeye gönderilen polisler dik yamaçta arama çalışması başlattı. Ormanlık alan dürbünle tarandı, baştan sona gezildi, ancak kimse bulunamadı. Polis, arazinin engebeli ve dik yapısı nedeniyle arama çalışması yapmakta güçlük çekince AKUT ekiplerinden yardım istedi. Bir süre sonra gelen AKUT ekiplerinin de dik alanda katıldığı zorlu çalışmalardan bir sonuç alınamadı.

ALKOL TEDAVİSİ GÖRÜYOR

Edinilen bilgilere göre, polisin yaptığı çalışmalar sonrasında çıplak görülen kişinin M.D. olduğu ve Çukurçayır Beldesi'nde çay ocağı işlettiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan ve polis merkezine götürülen M.D.'nin alkol bağımlısı olduğu ve tedavi gördüğü öğrenildi.

Fatih TURAN/TRABZON, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;