Traktör lastiğinin altında can verdi

Bartın'ın Akbaş köyünde bir vatandaş, traktörünün arkasına bağladığı ağacın halatı kopunca tekrar halatı bağlamak isterken lastiğin altında kalarak feci şekilde can verdi

23 Mart 2015, Pazartesi 10:02
A A

Bartın’ın Akbaş Köyü'nde yaşayan Aziz Baştürk (70), traktörü ile ağaç taşımak için evden çıktı. Baştürk’ten haber alamayan torunu, dedesini aramaya başlayınca traktörün altında Baştürk’ün cansız bedeniyle karşılaştı. Dedesini traktörün lastiğinin altında gören torunu 122 Acil Sağlık ekiplerine ve jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Baştürk’ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Daha sonra olay yerine gelen cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Baştürk’ün cansız bedeni, Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili açıklama yapan Yılmaz Baştürk "Traktörde bağlı olan ağacın zinciri atmış. Olay 14.00 sıralarında belli oldu. Dedesinin gecikmesinden şüphelenen en küçük torunu fark etmiş kazayı. Hemen jandarmaya haber vermiş, jandarma olay yerine gelince Aziz Baştürk’ün cansız bedeni traktörün altından çıkarıldı" dedi.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;