Tribünleri temizleyeceğiz

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, son dönemde yaşanan tribün olaylarına el koydu

14 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

Art arda alınan kötü sonuçların ardından eleştiri oklarının hedefindeki isim olan Yıldırım Demirören, CSKA Moskova maçı sonrası Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı taraftarların yumurtalı saldırısına uğramış, arabası tekmelenmişti. Olaylar bununla da kalmayıp İnönü Stadı’nda oynanan Denizlispor maçında doruk noktaya çıkmış ve karşılaşma boyunca istifaya davet edilmişti.

SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Bu gelişmenin ardından uzun süre suskunluğunu koruyan Siyah- Beyazlı kulübün patronu dün KARTALCELL’in Swissotel’deki tanıtım toplantısında tribün olaylarına nokta koymaya kararlı olduğunu açıkladı. Öncelikle KARTALCELL projesinin Beşiktaş’a hayırlı olmasını ve taraftarın bu projeye sahip çıkmasını isteyen Yıldırım Demirören, daha sonra, son dönemde kendisine yapılan eleştirilere değinip şöyle konuştu:

CAMİADAN DESTEK İSTEDİ

“Son zamanlarda Beşiktaş’ın yanlış yönetildiğine dair ifadeler var. Bunlar yanlış ve yanlı açıklamalardır. Büyüklerimiz, aynı taraftar olaylarının kendi başlarına geldiğini unutmamalı. Ben bir karar verdim, bu tribünler temizlenecek. Bu tribünleri hep beraber temizleyeceğiz. Camiayı yardıma davet ediyorum.”

Saycan SAYIM

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;