TRUMP TOWERS'ın yarısı ön satışta bitti

Trump Towers'da ön satış döneminde fiyatı 500 bin ile 5.5 milyon dolar arasında değişen dairelerin yüzde 45'i satıldı. Ivanka Trump “Bu Türkiye'ye özgü bir durum. Amerika'da resmi satışa başlandıktan sonra daireler alınır” diyerek şaşkınlığını ifade etti

TRUMP TOWERS'ın yarısı ön satışta bitti

TÜRKİYE ÇOK DOĞRU KARAR

New York, Chicago ve Las Vegas’ın ardından Avrupa ve Türkiye’nin ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul-Şişli’nin satışına resmi olarak dün başlandı. Ön satış döneminde fiyatı 500 bin ile 5.5 milyon dolar arasında değişen dairelerin yüzde 45’i satıldı. Önceki gün Türkiye’ye gelen Trump Organizasyon İş Geliştirme ve Stratejik Yatırımlar Başkan Yardımcısı Ivanka Trump, bu rakamın Avrupa’daki ilk projelerinde Türkiye’yi seçmelerinin ne kadar doğru olduğunu gösterdiğini belirtti.

BEN DE BURADAN EV ALDIM

Trump Towers İstanbul-Şişli’nin lounge ve örnek dairelerinin açılışında konuşan Ivanka Trump, “Bu çok karşılaştığımız bir şey değil. Türkiye’ye özgü bir durum. Bundan da gurur duyuyorum. Amerika’da genelde resmi olarak satış başladıktan sonra daire alınır” dedi. Daire alanların büyük kısmının markayı Amerika’dan tanıyanlar olduğunu belirten Ivanka Trump, “Hatta tanıştığım ev sahiplerimizin içinde hâlâ Amerika’daki Trump’larda oturanlar da var. Bir tane de Türkiye’den almışlar. Ben de buradan ev aldım” dedi.

HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

2007’de ön satışa başladıklarında projeden ev alanların aslında bir hayal satın aldığını belirten Ivanka Trump şöyle devam etti: “İki yıl sonra bu hayalin gerçeğe döndüğünü, lüksün ve Trump kalitesinin birleştiğini görüyorlar. Markamızın olduğu yerlerde sadece bina değil bir yaşam biçimi sunarız. Türkiye’de de bu kaliteyi yaşatmak için Trump Card çıkardık. Kartla sahiplerimiz ve Trump otellerinde kalanlar özel haklara sahip olacak. Benim tasarladığım mücevherleri de özel fiyata alabilecekler.”

LÜKS VE STİL BİR ARADA

Trump Towers İstanbul-Şişli’de, lüks ve stili bir arada sunduklarını belirten Ivanka Trump, “İstanbul’da son derece sofistike ve lüks anlayışı gelişmiş bir kitle bulunuyor. Biz genelde Trump Towers’ları müşterilerimizden gelen istekleri dikkate alarak inşa ederiz. Türkiye de bu talep doğrultusunda seçildi” diye konuştu. Geçen yıldan itibaren dünyadaki ekonomik ortamın değiştiğini belirten Ivanka Trump, pazar koşullarının Trump markasını daha ileri götürmek için mükemmel bir ortam yarattığını ifade etti.