TTNET, süreli internet hizmeti başlattı

TTNET kullanıcıları, 2 ve 3 aylık süreli internet paketlerini hizmete sundu.

17 Haziran 2011, Cuma 12:46
A A

TTNET açıklamasına göre, kullanıcılar, yaz tatillerinde veya uzun süren seyahatlerinde TTNET’in sunduğu Süreli İnternet hizmetini satın alabilecek. Paketi satın almak isteyenler, faturayı tek seferde ödeyip, internetlerini yanlarında götürebilecek.

Açıklamada, TTNET satış noktalarına başvurularak, herhangi bir yerde 2 veya 3 ay boyunca internet bağlantısına kavuşulabileceği belirtildi. Süreli internete sahip olmak isteyenler TTNET satış noktalarına giderek NET 6 veya Yalın NET 6 internet paketlerinden birine abone olacak, isteyen modem alarak ve internetini yanında götürebilecek. Paketlerin hepsi tek bir fatura ile ödenebilecek ve istenirse Süreli İnternet hizmeti uzun süreli kullanabilecek ADSL ya da Yalın İnternet’e de çevirebilecek.

Açıklamada, paketin, sadece tatile çıkanlara değil, kısa süreli internet bağlatıp sonra iptal ettirmeyi düşünenlere veya yaz boyunca farklı bir şehirde kalanlara da hitap ettiği belirtildi.

Süreli İnternet için 2 aylık NET 6 paketine 59 TL, Yalın NET 6 paketine 89 TL, 3 aylık NET 6 paketine 85 TL ve 3 aylık Yalın Net 6 paketine ise 130 TL ödemek gerekiyor.

Modem yoksa 24 TL’ye kablolu ya da 48 TL’ye kablosuz modem de alınabiliyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;