Tuba Büyüküstün tanıklık etti, Umut Evirgen beraat etti

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile bir kafede görüntülenen işletmeci Umut Evirgen, kendisini görüntüleyen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp edilmesi ve tehdit edilmeleri ile ilgili yargılandığı davada beraat etti


 

06 Ekim 2017, Cuma 08:50
A A
Çağlayan Adliyesi'nde görülen duruşmada Tuba Büyüküstün sevgilisi lehine tanıklık etti.

15 yıla kadar hapsi istenen Umut Evirgen’in davasında tanık Tuba Büyüküstün “Onun hiçbir şeyden haberi yoktu. Kahvaltı yapıyorduk” dedi. Umut Evirgen beraat etti.

Adliyeye ayrı ayrı gelen çift, duruşma sonunda da yine ayrı ayrı çıktı.NELER OLMUŞTU?

Tuba Büyüküstün, ikizleri Toprak ve Maya'nın babası , altı yıllık eşi Onur Saylak'la evliliğini 5 Haziran'da noktalamıştı. Güzel oyuncunun adı boşandıktan hemen sonra işletmeci Umut Evirgen'le anılmaya başlamıştı.

İkili La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı. Umut Evirgen'in iki koruması durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı.

Baltalimanı'nda aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar Hürriyet muhabirine, ''Şimdi git bir saat sonra La Boom'a gel makineni al'' diyerek oradan uzaklaştı.

Makinesini geri alamayan İsmail Bayrak'ın olay sonrası Umut Evirgen ve korumalarından şikâyetçi oldu. Gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi.


Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen Şeyma-Acun Ilıcalı'nın düğününde kiminle pişti oldu?


ANNE BU AŞKA KARŞIİddiaya göre; Tuba Büyüküstün’ün (35) annesi Handan Büyüküstün bu ilişkiye 2 nedenle karşı. 

1) Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını çeken muhabiri adamlarına gasp ettirmiş, bu nedenle 1 ay cezaevinde kalmıştı. Oyuncunun imajı sarsılmıştı. 

2) Umut Evirgen’in, Tuba Büyüküstün’ün bir hayranına İstanbul Atatürk Havalimanı’nda çıkışması ipleri gerdi.Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen ilk kez görüntülendi


MASAYI TERK ETTİ


Tuba Büyüküstün ile annesi Handan Büyüküstün, 1 Ekim Pazar günü Erenköy’deki Divan Restaurant’ta bir araya geldi.

Ancak buluşmanın sonunda gerginlik yaşandı. Tuba Büyüküstün masayı terk etti. Annesi de daha sonra hesabı isteyerek kalktı.

Anne-kızın arasının Tuba Büyüküskün’ün 5 Haziran 2017’de eşi Onur Saylak’tan boşandığından bu yana iyi olmadığı söyleniyor.


Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in aşk tatili

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;