Tuba eski sevgilisine döndü

Tuba Büyüküstün ile “Gişe Memuru” adlı ilk sinema filmiyle Altın Portakal ödülünü kucaklayan Tolga Karaçelik'in sürpriz aşkı kısa sürdü

18 Nisan 2011, Pazartesi 10:35
A A

Tolga Karaçelik geçen yıl “Her Şeye Rağmen” dizisini yönetmesi için kendisine teklif getiren ünlü yapımcı Tomris Giritlioğlu’nun vasıtasıyla Büyüküstün ile tanışmıştı.

Millliyet'in haberine göre, o dönem oyuncu sevgilisi Türkü Turan’dan ayrılan Karaçelik, Büyüküstün’den çok etkilenmiş ve kısa sürede kalbini kazanmayı başarmıştı. Başbaşa Zuma’da yedikleri yemekte aşkları ortaya çıkan çiftin ilişkisinin Büyüküstün’ün endişeleri yüzünden bittiği öğrenildi.

İlişkisinin devam edip etmeyeceğiyle ilgili endişelerini sık sık dile getiren Büyüküstün sevgilisini kızdırdı. Karaçelik Büyüküstün’e ayrılmayı teklif etti. Çiftin arası bu diyalogtan sonra bozuldu.

Ancak Karaçelik ayrılık kararından daha sonra pişman oldu ve Büyüküstün ile barışmaya çalıştı. Ancak Karaçelik’in ayrılık kararına çok üzülen Büyüküstün daha önce bir küs bir barışık ilişki yürüttüğü “Gönülçelen” dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’a geri döndü.

Büyüküstün ile Saylak, geçen pazartesi Kalamış Marina’daki

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;