Tülin Şahin ile 6 farklı kadın

Akmerkez'de modaya destek olmak adına altı hafta boyunca yedi?erli gruplar halinde 35 farklı tasarımcının ürünleri satı?a sunuldu. Süper model Tülin ?ahin de etkinli?e katılan genç modacıların tasarımlarıyla HELLO! için bir moda çekimi yaptı.

29 Nisan 2010, Perşembe 11:03
A A

Akmerkez'de modaya destek olmak adına altı hafta boyunca yedişerli gruplar halinde 35 farklı tasarımcının ürünleri satışa sunuldu. Süper model Tülin Şahin de etkinliğe katılan genç modacıların tasarımlarıyla HELLO! için bir moda çekimi yaptı.

Tülin Şahin, fotoğraf sanatçısı Dinçer Dinç'in stüdyosunda gerçekleşen çekimlerde altı farklı kadın olarak çıktı objektiflerin karşısına... Her kadını kendisi seçti. Tasarımlarla kılıktan kılığa girdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye'nin ' Avrupa yüzü' olarak seçilen top model Tülin Şahin saçından makyajına, kıyafetlerine kadar her kare için styling'ini kendisi yaptı.

Kimi fotoğrafında çocuk masumluğunu simgeleyen Şahin, bazı fotoğraflarda ise tam bir dişi oldu. Kırmızı kostümlü fotoğrafta Tülin Şahin, Rita Hayworth'un gençlik yıllarını günümüze taşımış gibiydi...