Tuncay Türkiye'ye dönecek mi?

Menajer Hakan Özlü, Tuncay'ın futbol hayatına ilişkin ipuçları verdi

a
a
Cuma, 14 Mayıs 2010 - 11:01


Tuncay Türkiye'ye dönecek mi?

Tuncay Şanlı yurt dışı ısrarını sürdürüyor! İngiltere Premier Lig'de son derece kötü bir sezon geçiren ve teknik direktörüyle sürekli problem yaşayan milli futbolcu Tuncay Şanlı'nın, Stoke City'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın da transfer gündeminde yer aldığı öne sürülen Tuncay Şanlı'nın menejeri Hakan Özlü, milli futbolcunun geleceğiyle ilgili Sabah'a açıklamalarda bulundu.

Hakan Özlü, "Tuncay Stoke City'de çok mutsuz, kötü bir sezon geçirdi bunu kimseden saklayacak değiliz" dedi ve "önümüzdeki sezon Tuncay'un Stoke City'de kalması zor görünüyor" diye konuştu.

Tuncay'ın Fenerbahçe'ye dönüp dönmeyeceği ile ilgili soruya Özlü, "Kesinlikle ama kesinlikle Türkiye'ye dönmeyecek, askerlik süresini doldurdu ama problem bu değil, Tuncay futbol hayatına yurt dışında devam etmek istiyor.

Stoke City'den ayrılabilir, Premier Lig'den başka takımlardan da teklif var, ama illa Premier Lig olacak diye bir şart da yok, İngiltere olmazsa Almanya'ya gidebilir, Tuncay'ın bir yere gideceği söz konusu ancak o yer kesinlikle Türkiye değil" dedi.

Tuncay'ın menajeri ayrıca, yıldız futbolcuya ne Fenerbahçe ne Galatasaray ne de Beşiktaş'tan bugüne kadar hiçbir teklif gelmediğini söyleyerek, "Tuncay'ın çevresi, arkadaşları, dostları, Fenerbahçe'ye yakın isimler ona sürekli Fenerbahçe'ye dönmesi konusunda ısrarda bulunuyor.

Fakat bize bugüne kadar Fenerbahçe yönetiminden herhangi bir teklif gelmedi. Hiçbir Fenerbahçeli yöneticiyle görüşmemiz olmadı" diye konuştu. Bu arada Tuncay'ın, Stoke City'den ayrılarak West Bromwich Albion takımıyla anlaştığı iddia edildi.