Turabi Survivor 2018'e gitmiyor mu? (Paylaşımı olay oldu)

Survivor 2018'in başlamasına sayılı günler kaldı. 10 Şubat tarihinde ekrana gelecek olan Survivor'da neler olacak şimdiden merak konusu oldu. Bu yıl All Star heyecanının yaşanacağı Survivor'a bomba isimler katılıyor. O isimlerden biri de Turabi. Fakat dün gece Turabi'nin Instagram'dan paylaştığı bir fotoğraf ortalığı karıştırdı. Peki Turabi, Survivor 2018'e gitmeyecek mi?

15 Ocak 2018, Pazartesi 10:48
A A

Geçtiğimiz yıllarda Survivor'a katılan ve yaptıklarıyla fenomen hale gelen Turabi bu yıl Survivor kadrosunda yer alıyordu. 

Kendi yaptığı paylaşımlarla da Survivor 2018 kadrosunda yer alacağını duyuran ve rakiplerini korkutan Turabi'den şoke eden bir paylaşım geldi.

'SURVIVOR'A GELMİYORUM' DEDİ

'SURVIVOR'A GELMİYORUM' DEDİ

Turabi Instagram'ın hikaye bölümünde yaptığı paylaşımda önce Survivor'a gelmeyeceğini duyurdu. Turabi'nin yaptığı bu paylaşım sosyal medyanın gündemine oturdu. Herkes neler olduğunu merakla beklerken Turabi'den bir paylaşım daha geldi.

Turabi, Instagram'ın hikaye bölümüne "Evet üzülerek söylüyorum ki bu sene arkamdan çevrilecek hiçbir oyuna gelmiyorum" yazdı. Sosyal medyada Turabi ifşaları geliyor yorumu yapılmaya başlandı. Neler olduğu merak konusu olurken Turabi yaptığı son paylaşımla yok artık dedirtti!

''TURBOLANDINIZ''

''TURBOLANDINIZ''

Gitmiyorum diye sevinenler... Gülümseyin Turbolandınız" yazan Turabi birçok eleştiri aldı. 

Geçen yıllarda katıldığı Survivor'da da tartışmaya neden olacak hareketler yapan Turabi'nin bu paylaşımı gündemden düşmedi.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin’de dünyaya geldi. Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor. 

Türkiye'de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland'a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor.

Turabi Çamkıran ismini ilk olarak Benimle Dans Eder misin? yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. 

Son olarak Survivor Ünlüler/Gönüllüler'de gördüğümüz Turabi, buradaki başarılarıyla gönüllere taht kurdu. Survivor finalinde Gökhan Keser ile birlikte halk oylamasına çıkan Survivor Turabi Çamkıran, adını şampiyonlar listesine yazdırmayı başardı.

3. kez Survivor'a gidecek olan Turabi final yapan Kertenkele dizisinde de rol aldı.