Türkan Şoray'dan mektup var

Perşembe, 19 Ağustos 2010 - 09:38

Türkan Şoray'dan mektup var

Türkiye, sinemanın en hülyalı gözlerinin yerine yenisini koyamadı. Yarışmanın birincisi Türkan Şoray'ken, ikinci Tuba Büyüküstün ve üçüncü de Filiz Akın oldu.

milliyet.com.tr’de 103 bin 540 kişinin katıldığı ankette, tacını kimseye bırakmadan ‘En güzel aktris’ seçilen Türkan Şoray, onu unutmayanlara Milliyet Cadde aracılığıyla bir mektup gönderdi.

Şoray'ın mektubu sonraki sayfada... 

İŞTE ŞORAY'IN MEKTUBU...

Birbirimize aşkla bağlandığımız benim vefakar seyircilerim... Yıllardır sinemanın büyüsü bizi kaynaştırdı. Seyircim yaşamım boyunca benim için hep en önemli oldu.

Filmlerdeki karakterlerde samimiydim, hep gerçektim, hep bendim. Bunu hissettiniz ve beni gönlünüze ve bağrınıza bastınız. Sizler tarafından bunca sevilmek beni yaşama başladı, hayatımın en büyük değeri oldu.

Milliyet gazetesinin bu anketinde bana sevginizi gösterdiniz. Gönül gözü ile gördüğünüz için beni seçtiniz. Sinemadaki tüm kadın oyuncuların hepsi birbirinden güzel, yeni oyuncular da öyle.

Benim için tıklanan her bir oyda sizi gördüm, yüreğinizi gördüm, bu sıcacık sevgiyi bana tekrar yaşattığınız için size minnettarım. O güzel gönlünüzü öpüyorum.

Sizleri seviyorum, ölene kadar...

2