Türkiye'de de ikinci eş bulma sitesi kurdular!

İngiltere ve Endonezya'da insanların dini nikahla eş bulabilmesi için internet sitesi kurulmuş ve çok tepki çekmişti. Şimdi de Türkiye'de kuruldu! Üye profilleri dikkat çekti...

08 Aralık 2017, Cuma 09:13
A A
İkinci eş bulma sitesi dünyanın bazı ülkelerinde kullanılıyor. Türkiye'de de ikinci eş bulma sitesi kurdular. Profiller oldukça dikkat çekici.
 

ŞİMDİ DE TÜRKİYE'DE


İngiltere'de ve Endonezya'da çok tepki çeken bu internet sitesiyle ilgili bilgileri Milliyet yazarı Özay Şendir bugünkü köşesinde  'ikinci eş bulma sitemiz de oldu' başlıklı yazısıyla anlattı.

İşte o yazı:

Türkiye’de ikinci eş bulmak isteyen erkeklerle, ikinci eş olmayı kabul eden kadınları buluşturan bir internet sitesi açıldı. Açılmakla kalmadı bir de basın bülteniyle duyurusu yapıldı. Fikir 45 yaşında ve bakire olduğunu söyleyen bir hanımefendinin, ikinci eş olmayı bile kabul ettiği ama doğru düzgün birini bulamadığından yakınmasıyla ortaya çıkmış.


Erkeklere 'ikinci eş bulma' sitesi kurdu


Sitemizde kimler var bölümü daha da renkli:

-  ”Evlenmek istemeyen ama günah da işlemek istemeyen hanımefendiler”, 

- ”Cinsel ihtiyacını günaha girmeden karşılamak isteyen erkek ve kadınlar”  

Siteye girdim baktım, 8-10 profil oluşturulmuş, bir kısmı da kadınlara ait ama ne  kadarı gerçek ne kadarı sahte bilemem. Bildiğim Endonezya ve İngiltere’den sonra böyle bir sitenin Türkiye’de kurulmuş olduğu. Sitenin adını reklamı olmasın diye özellikle yazmıyorum ama tanıtım içeriğinden başlayarak bana çok garip geldi. Bakalım daha neler sığacak ömrümüze?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.