Tuvana Türkay, Alper Potuk ile barıştığını bu fotoğrafla duyurdu

Tuvana Türkay'ın 3 ay önce yollarını ayırdığı Alper Potuk ile yeniden ilişki yaşamaya başladığını ilk bizden okumuştunuz. Tuvana Türkay, sevgilisi Alper Potuk'un ağabeyi ile fotoğraf paylaşarak takipçilerine barıştıklarını ilan etti

13 Mart 2018, Salı 14:19
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

Oyuncu Tuvana Türkay, Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'un ağabeyi Emrah Potuk'la çekilen fotoğrafı Instagram'ın hikaye bölümünde yayınlayarak, takipçilerine barıştıklarını ilan etmiş oldu.

Tuvana Türkay'ın fotoğrafta elinde kırmızı gül bulunması da dikkati çekti.

Sürekli ayrılıp barışan çiftin en sonuncu ayrılığının nedeni Alper Potuk'un ihanetiydi. İhanet de Alper Potuk'un bu fotoğrafıyla ortaya çıkmıştı.

TUVANA TÜRKAY ALPER POTUK'U NASIL AFFETTİ?

TUVANA TÜRKAY ALPER POTUK'U NASIL AFFETTİ?

Alper Potuk ile yaşadığı büyük aşk ayrılıkla noktalanan oyuncu Tuvana Türkay, sevgilisinin barışma çağrılarına daha fazla kayıtsız kalamamış.

Aylardır eski sevgilisini ikna etmeye çalışan Alper Potuk, iddialara göre Tuvana Türkay’ın annesi Armağan Hanım’ı devreye sokarak barışmayı başarmış.

Alper Potuk, Tuvana Türkay’ın Bağdat Caddesi’ndeki evine gelerek güzel oyuncuya evlenme teklif etmiş. 

Yakın dostlarına, ''Alper’i çok seviyorum'' diyen Tuvana Türkay, sevgilisine bir şans daha vermeye karar vermiş.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.